Korzystanie z serwisu internetowego firmy Collect Consulting S.A. jest dobrowolne i bezpłatne oraz nie wymaga przedstawienia jakichkolwiek danych, które pozwoliłby na jego identyfikację.

Użytkownicy, którzy chcą subskrybować newsletter lub którzy zwracają się z zapytaniem wypełniając ankietę (formularz) podają dane które umożliwiają nam kontakt. Użytkownik może w każdej chwili zmienić lub usunąć posiadane przez nas dane o sobie samym.

Korzystając z naszego serwisu (zapisując się do newsletera lub wypełniając ankietę) wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).

Collect Consulting S.A. jako właściciel serwisu www.collect.pl nie sprzedaje i nie użycza informacji (zawartych w ankietach) innym osobom lub instytucją.

W naszym serwisie zostały zamieszczone odnośniki (linki) do innych instytucji, które umożliwiają bezpośrednie przekierowanie na ich strony internetowe, jednakże Collect Cosulting S.A. nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone na tych stronach.

Powyższe zasady mogą być zmienione w dowolnej chwili.

Zespół Collect Consulting

Polityka prywatności